Ціна на мультивізи до США зросте для громадян РФ вдвічі

21.12.2018 12:27

З 1-го січня 2019 багаторазова туристична або ділова віза до США обійдеться росіянам у 303 долари. Про це написали на сайті посольства США в РФ.

Зазначається, що наразі такі візи коштують 160 дол. Ціна зросте на 143 дол. через введення збору за видачу візи.

"З 1 січня 2019 року громадянам РФ в деяких випадках потрібно буде сплатити збір за видачу візи, якщо заяву на візу B1/B2 (для ділових або туристичних поїздок) схвалено. Збір за видачу візи засновано на "взаємності" (такий самий збір, який Російська Федерація стягує з громадян Сполучених Штатів за той же тип візи)", – пояснюють у посольстві.

До слова, в березні минулого року президент США Дональд Трамп розпорядився порівняти вартість отримання американських віз в інших країнах з вартістю отримання віз цих країн для громадян США. З'ясувалося, що американські візи для росіян виходять дешевше, ніж російські візи для американців.

Крім підвищення ціни багаторазової візи, також ускладнено процедуру повторного її отримання. Раніше нову візу можна було отримати поштою, тепер громадяни Росії повинні будуть проходити співбесіду для отримання повторної візи.

Читайте також: "На Волині обмежили російську мову: облрада запровадила мораторій і назвала умови його припинення".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини