Церква чи висотка: в Одесі місцева депутатка накинула оком на храмовий сквер

22.08.2018 10:30

Релігійна громада кафедрального Собору Св. Іоанна в Одесі побоюється чергової спроби силового захоплення території. Нагадаємо, причиною таких побоювань стали неправомірні дії по відношенню до майна церкви з боку місцевої депутатки Ольги Квасницької, яку підозрюють у намірах привласнити земельну ділянку під багатоповерхову забудову.

Депутат одеської міської ради Ольга Квасницька – відомий в місті борець із незаконними забудовами. Зокрема, вона саме так себе позиціонує. Втім, якось вона зі своїми представниками з'явилася на території одного з найстаріших церковних комплексів Одеси та почала проводити так звані «геодезичні заміри».

Причиною конфлікту із церквою стала зелена зона, старовинний сад, що, до речі, впритул підходить до будинку Квасницької. Відтак, на територію скверу, який історично належав до храмового комплексу, почалися так звані візити ввічливості.
До речі, відтоді, як пані Квасницька почала дивну активність стосовно ділянки храмового комплексу, її особисті статки покращилися. Старовинний будинок, де вона проживає, збільшився під виглядом реставрації, хоча є історичною пам'яткою. І наразі об’єктом цікавості депутатки стала ділянка зі сквером.

Слідкуйте за розвитком резонансної ситуації разом зі «СтопКором»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини