«Це як мінімум зловживання службовим становищем», – нардеп Юрчишин про закриття справи Скосаря

09.09.2019 16:25

60 кіло кешу – саме стільки скандальний екснардеп Скосар віддав за прохідне місце в партії Арсенія Яценюка, у чому сам же й зізнався в одному з ток-шоу. Але пан Ігор досі гуляє на волі, а до відповідальності за «хабар століття» ніхто не притягнений, зокрема й через так звану партійну солідарність.

Втім, оскільки за процесуальними нормами терміни давності злочину ще не пройшли, зберігається можливість покарати хабародавця, який наразі симулює раптову «амнезію» щодо купівлі теплого крісла – вважає народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин.

«У цьому випадку ви оперуєте уже двома фактами. Публічне визнання того, що кошти давалися для потрапляння в політичну силу. Один з чиновників-правоохоронців, прив'язаний до цієї політичної сили, закриває цю справу. Можна інкримінувати, що між цими двома діями є зв'язок, а відповідно є як мінімум зловживання своїм службовим становищем», – наголошує пан Юрчишин. 

За словами народного обранця, це є підставою для того, щоб через заяву про злочин звернутися до НАБУ, в юрисдикції якого знаходиться розслідування цих справ.

Є підстави звернутись до НАБУ - народний депутат Ярослав Юрчишин про справу Скосаря

Саме тому «СтопКор» подав заяву до Національного антикорупційного бюро України з вимогою поновити кримінальне провадження. НАБУ зі свого боку направило наше звернення і в інші правоохоронні органи, тож чекаємо на подальший розвиток резонансної справи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини