“Це виклик для нової влади”, – активісти зробили гучну заяву під стінами НБУ (відео)

13.11.2019 14:27

Посадовці мають показати, наскільки вони близькі до людей, які їх обирали та тим самим прийняти виклик й виправдати надії громадян. З такою заявою виступив представник відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" в Черкаській області Юрій Заворотній на акції, що триває під стінами НБУ в столиці.

"Ми хочемо донести керівництву країни, що ми проти цього. Скільки має бути в країні революцій? Доки люди мають збиратися і доносити це все? Ми хочемо, щоб всі люди, які прийшли до влади, не чекали, а реагували. Ми їх привели туди як народ України й ми вимагаємо від них правильної реакції та правильних дій ще до того, як люди повстануть. Якщо є прояви корупції, то реагуймо на це і робімо правильні висновки.

Активісти звернулись до нової влади Фото: СтопКор

Ми говоримо про фундаментальні засоби творення нашої країни. І ми хочемо, щоб завтра й післязавтра для нас і для наших дітей Україна була державою, якою ми будемо пишатись. Сьогодні ми зібралися саме для цього. Сказати "Годі!". Ми не хочемо більше революцій, ми хочемо, щоб наша країна квітнула. Ми хочемо, щоб у всіх закладах нашої країни була подолана корупція, а це можливо лише за блискавичної реакції відповідних органів. Це виклик для нової влади – щоб вона показала, наскільки вона близька до людей, які її вибирали", – наголосив активіст.

Під НБУ триває безстрокова акція протесту Фото: СтопКор

Нагадаємо, у Києві під стінами Нацбанку понад півтисячі людей вийшло на масштабну акцію протесту з вимогою звільнити з посад очільників установи, які тривалий час закривали очі на корупцію в НБУ, покривали своїх працівників та набивали власні кишені за державний кошт.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини