“Це означає, що воєнний стан ввели не на порожньому місці” – Тука про наявність сотень танків РФ біля кордону України

10.12.2018 16:45

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука прокоментував супутникові знімки, на яких видно сотні військових танків Росії, які розміщені за 18 кілометрів від українського кордону. Про це інформує "Уніан".

Коментуючи супутникові знімки, на яких зафіксовані сотні танків РФ на новій військовій базі за 18 кілометрів від кордону з Україною, він зазначив, що "це означає тільки те, що воєнний стан був введений не на порожньому місці, а з підґрунтям. Окрім танків там ще містяться десятки систем залпового вогню "Град", дуже велика кількість боєприпасів та пального".

За його словами, "представники 2-го так званого "армійського корпусу" "ДНР" вирушили туди для проведення певних дій з цією технікою, навчань, приведення її до ладу". Таким чином, можна зробити висновок, що рівень напруги зростає".

"Чи буде ця техніка задіяна – поживемо, побачимо. Готуватись треба. Такі підготовчі дії зараз відбуваються, в тому числі і на території Донецької та Луганської областей", – додав він.

Як відомо, раніше видання Defence Blog опублікувало супутникові знімки, на яких були зафіксовані сотні російських танків на новій військовій базі на околиці міста Кам'янськ-Шахтинський у Ростовській області за 18 кілометрів від кордону з Україною. Видання зауважує, що знімки показують сотні бойових танків Т-64 і Т-62М, а також близько тисячі військових вантажівок та артилерійських систем.

На Google maps можна побачити відповідні знімки, марковані 2018 роком.

Нагадаємо, начальник Генштабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко 5 грудня в інтерв’ю Reuters продемонстрував серію супутникових знімків як доказ розміщення російських танків типу "Т-62 М" на відстані 18 км від українського кордону.

За словами Муженка, за два тижні з середини вересня до 1 жовтня їхня кількість збільшилася більш ніж удвічі: з 93 до 250 машин.

Читайте також: "У Києві відбулося святкування на честь “Беркута”, який вбивав людей на Майдані".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини