«Це не буде працівник Трансшипу», – Криклій жорстко відповів претенденту на посаду в МорАді

21.01.2020 08:23

Міністерство Криклія анонсувало знищення «сірих» схем у транспортній галузі, та підкилимні війни за вплив на найбільші інфраструктурні об’єкти в Україні не вщухають. Чому надважливий для морського та річкового судноплавства орган вже три місяці залишається фактично бездоглядним, без повноправного очільника? І чи правда, що на роль керманича головної морської структури претендував проросійський бізнесмен? Дізнавайтесь із нового сюжету Алли Легези.

Щоправда, один конкурс таки відбувся, але його результати Мінінфраструктури не влаштували.

Конкурс проходив у два етапи. На першому у Нацагентстві з питань державної служби провели тестування і співбесіду, найбільшу кількість балів набрав керівник морського товариства Іван Ніякий.

А от другий етап, співбесіда в Уряді, покритий ореолом таємничості. Невідомо взагалі, чи була ця співбесіда.

Журналісти «СтопКору» телефонували в Мінінфраструктури, надсилали запити, щоб дізнатися, коли відбудеться співбесіда, але у відповідь – тиша. Тільки в ЗМІ опублікували цитату Криклія, що дала зрозуміти: буде повторний конкурс.

«Є питання до біографії кандидатів та прозорості їхніх намірів очолити Морську адміністрацію», – зазначив міністр.

Про невдалу спробу очолити МорАд на своїй сторінці у Фейсбук повідомив й Іван Ніякий. Текст публікації спровокував палку суперечку між ним та міністром інфраструктури у коментарях.

Зокрема, пан Ніякий звинуватив міністра в упередженості та наявності власного «фаворита». Зі свого боку, Владислав Криклій натякнув на наявність «конфлікту інтересів», пов’язаного з компанією Ніякого. Далі наводимо фрагмент цього діалогу без купюр, мовою оригіналу.

Пост Ніякого спровокував палку суперечку між ним та міністром інфраструктури

Ніякий: …ни один из финалистов не устроил нового министра. Причина удивительна: Басюк не прошел.

Криклій: превращаете конкурс в фарс, ну ок, зато не скучно (смайлик – прим. “СтопКор”). У нас много руководителей пришли из бизнеса, но они не связаны с нишевыми предприятиям и без конфликта интересов. Мне нужны равноудаленные менеджеры. Пардон, но это не будет сотрудник СКИ, ТИС или Трансшипа.

Ніякий: Вот в чем секрет успеха правоохранителей – равноудаленность!

Зауважимо, що попри протистояння з міністром пан Ніякий вирішив брати участь і в повторному конкурсі на заміщення посади в МорАді.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини