Трудова книжка тепер має електронний варіант

03.01.2020 15:22

Пенсійний фонд України запустив новий сервіс на веб-порталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність або відновляти дані з втраченої паперової трудової книжки.

Для того, щоб скористатися всім цим, необхідно зареєструватися на веб-порталі фонду з допомогою кваліфікованого електронного підпису.

В "Електронній трудовій книжці" відображається інформація про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також можна переглянути інформацію про сплачені страхові внески з 1998 року.

"У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі", - кажуть у Пенсійному фонді, повідомляє "UBR".

Застраховані особи та роботодавці зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді відсканованих копій передбачених законодавством документів, завірених кваліфікованим електронним підписом. Зараз Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини