Труба кличе: очільник ДБР Львівщини Віталій Стець пішов у відпустку, щоб особисто привітати голову бюро з днем народження?

15.11.2019 11:03

Численні випадки бездіяльності Державного бюро розслідувань на Львівщині привернули увагу знімальної групи «СтопКору». Чому керівники територіального бюро уникають відповідей на питання журналістів? Та чи дійсно це простий збіг, що у відпустку пан Стець пішов якраз напередодні ювілею очільника ДБР? Дізнавайтесь про це з матеріалу Альони Середи.

Як з’ясували медійники, до свого 45-річного дня народження голова ДБР Роман Труба поставився дуже серйозно і навіть склав графік привітань для підопічних: по 5 хвилин на кожен відділ.

Тож зовсім не дивно, якщо голова львівського ДБР дійсно поїхав особисто побажати здоров’я своєму начальникові. Тим більше, що пан Стець із паном Трубою – земляки, обидва народилися на Львівщині. І, до речі, цієї версії пресслужба органу навіть не спростовує.

Очільник ДБР Львівщини пан Стець пішов у відпустку

З численних історій про імітацію бурхливої діяльності бюро можна зрозуміти, що новостворений ДБР у Львові, який мав покласти край злочинній системі та ухвалювати законні рішення, незважаючи на посади, зв’язки та статки, навіть не береться вносити відомості до ЄРДР. Можливо саме через те, що більшість справ стосується так би мовити «своїх».

Редакція «СтопКору» надіслала інформаційний запит до ДБР у Києві та Львівській області, тож сподіваємось отримати відповіді на наші запитання. Докладніше про це – вже у наступних ефірах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини