Троє прикордонників незаконно дозволяли переправляти товари закордон (фото)

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України викрила групу посадових осіб відділу прикордонної служби "Болган". Троє прикордонників на міжнародному автомобільному пункті пропуску налагодили злочинну схему незаконного переправлення товарів та іноземців через державний кордон за неправомірну вигоду

 

22.05.2020 троє інспекторів прикордонної служби, старший сержант, старшина та прапорщик отримали від громадянина Республіки Молдова неправомірну вигоду у розмірі 300 доларів США. За вказану суму співслужбовці-прикордонники збиралися «посприяти» незаконному переправленню товарів та іноземців через державний кордон України. Для приховування своїх протиправних дій вони на цей час несанкціоновано вимикали живлення серверу системи "ГАРТ" у місцевому автомобільному пункті пропуску «Грабарівка-Окниця».

Дію вказаного пункту пропуску тимчасово призупинено через встановленні обмеження карантину, пов’язаного із поширенням на території України вірусу COVID-19.

Установлено, що лише 22.05.2020 через державний кордон незаконно переправлено двох іноземців, уродженців Республіки Молдова, а також 30 коробів з різними видами марок сигарет, 7 пачок курильної суміші та 8 коробів з медичними препаратами «Димедрол», виробництва Російської Федерації, на загальну суму  2 810 820 грн.

 

23.05.2020 працівниками правоохоронних органів вказаних іноземців затримано, а контрабандний товар та автомобіль «Опель Віваро», на якому перевозилася контрабанда, вилучено.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, за оперативного супроводження відділу внутрішньої безпеки Могилів-Подільського прикордонного загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Південь», повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини