“Троянський кінь” від “СпецТехноЕкспорту”: спецзв’язок для української армії довірили компанії-партнеру Росії

05.07.2019 12:59

Компанія "Асельсан", з якою державне підприємство "СпецТехноЕкспорт" уклало вже чотири контракти на постачання засобів спецзв'язку на суму понад 40 млн дол, вважає співпрацю з Російською Федерацією "перспективним напрямом". Про це заявив журналістам заступник генерального директора спільного казахстансько-турецького підприємства "Kazakhstan Aselsan Engineering" Абіюр Алшимбаєв.

"Ми – спільне казахстансько-турецьке підприємство, 50% належить квазідержавному підприємству "Aselsan". У нас із ними є домовленість, що вони будуть використовувати нас як виробничі потужності. Ведуться переговори щодо деякої продукції з Російською Федерацією, але це поки на стадії переговорів. Це теж перспективний напрямок", – повідомив пан Алшимбаєв в інтерв'ю у травні 2018 року.

Натомість віце-президент компанії "Aselsan" Явуз Баїз у розмові з журналістами "СтопКору" запевняв: контрактів з країною-агресором турецький виробник нібито не має. Проте вже у серпні 2018 року з'явилось повідомлення про підписання угоди між "Kazakhstan Aselsan Engineering" та російською держкорпорацією "Ростех" про взаємодію у сфері військово-технічної співпраці.

Детальніше про це читайте у матеріалі "Скажи мені, хто твій друг: турецький постачальник радіозв'язку для ЗСУ обмінюється технологіями з РФ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X