“Три пістолети до голови й заливали впритул обличчя газом” – подробиці про напад піщаних браконьєрів на журналіста “Стоп Корупції”

25.01.2019 10:35

Станом на 25 січня 9 затриманих перебувають у Голосіївському райвідділі поліції, однак правоохоронці не поспішають вживати заходів щодо ймовірних нападників на журналіста й учасника АТО. Його жорстоко побили, розбили автомобіль та пограбували.

Як розповів сам потерпілий, наразі правоохоронці навіть не провели упізнання.

"Домовленості вирішують, як це ще назвати. Організатор не затриманий, виїжджати не хочуть. З інсайдерських джерел відомо, що вони зараз очікують на накази зверху – як діяти" – розповів Олександр.

Він також повідомив, що його стан наразі не є задовільним. Нагадаємо, активісту вибили зуб, сильно побили та розпилили перцевий газ в лице.

"Я зараз дуже погано бачу, все пливе. Після того, як мені була надана перша медична допомога, від госпіталізації я відмовився й поїхав у поліцію. Хоча пізніше допомога лікаря точно знадобиться" – додав він.

Крім того, журналіст розповів про те, як відбувався напад на нього та на команду "Стоп Корупції".

"Вони без розмов розбили вікна в машині, приставили три пістолети до голови й кинули на землю. Заступника голови ГО "Спільна варта" теж кинули на землю і заливали впритул обличчя газом, щоб ми нічого не бачили. Потім була команда "перериємо машину", тож вони вкрали мої речі, документи, гаманець" – розповів він.

Однак у поліції усіх цих доказів чомусь недостатньо для затримання злочинців.

"Кажуть, що мало цього для затримання. Все, що зробили – взяли заяву, пояснення та змив з лиця на токсичність газу" – сказав Олександр.

Зазначимо, що напередодні він отримав відзнаку президента України за участь в антитерористичній операції.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X