Три дні на демонтаж: нардепові Хомутинніку поставили умови через незаконний паркан

Прибрати паркан протягом трьох днів, в іншому випадку споруду демонтують. Про це йдеться у приписі КП "Київблагоустрій", який працівники відомства залишили нардепові Віталію Хомутинніку під час спільного виїзду із правозахисниками ГО "Стоп корупції" у Конча-Заспу. 

"Якщо через три дні не буде документів, на місце приїде демонтажна група КП "Благоустрій" для звільнення захопленої території, яка була огороджена самовільно встановленим парканом", – зазначають активісти ГО "Стоп корупції".

Додамо, народний депутат Віталій Хомутиннік зволікає зі знесенням незаконного паркану в Урочищі Конча-Заспа. КП "Благоустрій" винесло припис про демонтаж ще влітку минулого року, утім споруда досі стоїть.

"Працівниками КП "Благоустрій" було винесено припис № 1811996 від 18.07.18. З численних звернень активістам стало відомо, що рішення не виконано, перешкоджання доступу до водойм для місцевих жителів продовжується.

ГО "Стоп корупції" направила відповідні звернення та запити для отримання інформації щодо законності паркану Хомутиніка, запити направлені в Голосіївське РВ, КП "Благоустрій" та департамент благоустрою.

Після отримання відповіді від департаменту благоустрою міста Києва було зібрано комісію, на якій були присутні усі керівники відділів та представники ГО "Стоп корупції".

Влітку 2018 року представники низки громадських організацій спільно з учасниками АТО знесли паркан, який перекривав доступ до Дніпра. Протестувальники стикнулися з опором так званих тітушок, які захищали володіння екс-регіонала.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини