«Три дебіли і прокурорська собака», – одіозний адвокат Лікарчук про суд над його батьком щодо фальсифікації ЗНО

07.06.2019 15:11

Головний фігурант корупційного скандалу довкола підробки результатів ЗНО, Ігор Лікарчук, усі звинувачення на свою адресу відкидає – за його словами, ця справа є помстою йому з боку високопосадовців за принциповість. попри таке виправдовування уряд все ж відсторонив Лікарчука від посади. Докладніше про те, як розвивались події далі, та про хід судового процесу – у матеріалі Кирила Вольного.

Під час останнього судового засідання представники «СтопКору» намагались особисто поспілкуватись з Ігорем Лікарчуком. Від спілкування з журналістами колишній голова Центру оцінювання якості освіти навідріз відмовився, мотивуючи це поганим самопочуттям. Його адвокати теж були не багатослівні.

З адвокатським захистом у горе-освітянина все добре, адже його син, про якого українські ЗМІ вже неодноразово розповідали – скандально відомий адвокат, «сірий кардинал» агрорейдерства Костянтин Лікарчук.

Як то кажуть, «яблуко від яблуні недалеко падає». За короткий час роботи в ДФС Костянтин Лікарчук завдав державі багатомільйонних збитків. Загалом, експерти говорять про близько 75 мільйонів доларів, що батько та син заробили на державній службі.

«Взагалі прослідковується вельми показова сімейна риса Лікарчуків. Перебуваючи на державній службі, жоден з них і слова не сказав про існуючу корупцію. Однак покинувши насиджені місця, батько і син відразу бачать, що держструктури буквально поїдені злодіями і шахраями», - коментує журналіст Олег Бойко.

Після програшу апеляції та повернення справи до Солом'янського суду Лікарчук-молодший, який консультує захист батька, прокоментував це не добираючи слів: «Три дебила и прокурорская собака», – сказав Костянтин Лікарчук, натякаючи на трійку суддів та державного обвинувача.
Як тільки у Лікарчука-старшого з'явились проблеми з законом Костянтин влаштував фокус: прописався в квартирі батька та зареєстрував там свій адвокатський офіс. За законом така нерухомість недоторкана.

Звичайно, ніякого адвокатського офісу Лікарчука-молодшого в помешканні батька немає, та й самого Костянтина сусіди тут вже давно не бачили: Як з'ясувалось вся ця історія – звичайна «липа» та спроба отримати імунітет перед правосуддям.

Тим часом чинне керівництво УЦОЯО заявляє, що необхідний аналіз над помилками зроблено, а причетні до корупційних схем зі ЗНО в новій команді не працюють. За словами в.о. директора Валерія Бойка, жодного витоку інформації щодо змісту тестів у центрі не було, оскільки створена комплексна система захисту інформації.

Що ж стосується справи Лікарчука-старшого – наступне слово за Солом'янським судом. Нагадаємо, 11 липня з восьмої спроби суд все ж таки спробує провести засідання. «СтопКор» буде уважно слідкувати за розвитком цієї історії.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X