Три будинки, басейн і тенісний корт: “скромне” життя голови села Зазим’я під Києвом

23.10.2018 13:48

Два житлові будинки для себе і сина, третій – на стадії активного будівництва, басейн, тенісний корт та окремий вихід до Десни. Все це приховано за високим парканом якнайдалі від очей сусідів та платників податків. Такі «аскетичні» житлові умови у голови звичайного села під Києвом – Людмили Спичак. Тієї самої чиновниці, яку у 2015 році затримали на рекордному хабарі для сільської місцевості у 600 тисяч доларів за виділення 8 гектарів землі на сесії. 

Як живеться голові сільради – побачили активісти «Стоп корупції», які привезли Спичак лист-повідомлення про участь у проекті «За парканом». Герої програми – посадовці, стиль життя яких не відповідає їхнім задекларованим статкам. Господиня до активістів не вийшла, тому вони залишили фірмові наліпки проекту на паркані будинку.

Нагадаємо, раніше кабінет голови сільради Зазим'я Спичак засипали піском та валютою. У такий спосіб активісти «Стоп корупції» відзначили чиновницю за можливий зв'язок із браконьєрами та кришування нелегального бізнесу з видобутку піску в Київській області.

Чиновниця такий прояв щедрості не оцінила і замість того, щоб проявити гостинність – втекла від активістів.

«За нашими даними, голова сільради отримує за лояльність до роботи незаконної точки видобутку піску у районі по 100 тисяч гривень на місяць. Браконьєри намивають надра у промислових масштабах та реалізовують за чорну готівку. Роботою точки після наших виїздів та сюжетів зацікавились у прокуратурі та поліції області. Там завели справу на розкрадачів державних надр», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X