Третя партія американської військової допомоги прибула в Україну

Третя партія додаткової військової допомоги Сполучених Штатів на 60 млн доларів прибула в Україну. Допомога містить в собі боєприпаси, протитанкову і високоточну зброю, а також медичне обладнання.

Viiskova dopomoga
В Україну прибула третя партія військової допомоги США Фото: пресслужба Міноборони України

"До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги на 60 млн доларів від уряду Сполучених Штатів Америки для потреб Збройних Сил України, що включає боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо", - ідеться у повідомленні пресслужби Міноборони України.

Зазначається, що військова допомога Україні стала можлива завдяки домовленостям, досягнутим під час візиту президента Володимира Зеленського в США. Допомога надана додатково до раніше узгодженим обсягом у 250 млн доларів.

Нагадаємо:

  • У неділю 10 жовтня в аеропорт "Бориспіль" прибула одна з партій безпекової допомоги для України від Сполучених Штатів.
  • Україна отримає від США $3 млрд допомоги. Окремо близько $60 млн перекажуть як військову допомогу.
  • 2 червня з президентом України Володимиром Зеленським зустрілися сенатори США Роб Портман та Джин Шахін, які заявили, що Сполучені Штати будуть продовжувати надавати військову допомогу Україні.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини