Трамп наклав вето на проєкт військового бюджету, який передбачає допомогу Україні та санкції «Північному потоку-2»

23.12.2020 23:09

Президент США Дональд Трамп у середу, 23 грудня, наклав вето на проєкт військового бюджету на 2021 фінансовий рік.

Tramp
Фото: Reuters

Про це повідомляє CNBC.

"На жаль, закон не включає критичні заходи національної безпеки, включає положення, які не поважають наших ветеранів та історію нашої армії, і суперечить зусиллям моєї адміністрації поставити Америку на перше місце в наших заходах щодо національної безпеки та зовнішньої політики", - написав Трамп у заяві.

Зазначимо, що і Палата представників, і Сенат Конгресу вже підтримали законопроєкт про оборонний бюджет на фінансовий 2021 рік. Для набрання його чинності потрібен був підпис президента США.

До цього законопроєкту увійшли військова допомога Україні в розмірі 250 млн доларів, а також розширені санкції проти проєкту "Північний потік-2" - будівництва трубопроводу задля транспортування російського газу до Європи в обхід України.

Раніше Трамп вимагав, аби до цього законопроєкту про оборонний бюджет включили норму про скасування захисту технологічних компаній від судових позовів за розміщення, видалення або модерування користувацького контенту.

Зазначимо, що Конгрес може подолати вето президента США, якщо за законопроєкт повторно проголосують дві третини обох палат, передає ТСН.

Як писав «СтопКор» раніше, уряд звільнив заступника міністра фінансів Шкуракова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини