Трагедія в Горлівці: документально територія загибелі трьох дітей була “розмінована”

Сьогодні стало відомо, що, якщо вірити документам сепаратистів, територія, на якій підірвалися четверо підлітків, була "розмінована". 

Дмитро Тимчук, який є народним депутатом України і координатором групи "Інформаційний опір", заявив, що територія поблизу окупованої Горлівки, де підірвалися місцеві підлітки, не мала мінних загороджень згідно з документацією бойовиків, передає "Діалог.UA".

Він зазначив, що йдеться про територію, яка була безладно замінована сепаратистами, а пізніше були спроби з їхнього боку розміновувати її.

Тимчук зауважив, що окупаційна адміністрація міста Горлівки повідомила населення про нібито успішне розмінування, а насправді під розмінування бойовики просто списали пальне. Наостанок депутат попередив, що район продовжує залишатися небезпечним через велику кількість мін, а бойовики залучають моніторингову місію ОБСЄ, щоб звинуватити в цьому інциденті Україну.

Також стало відомо, що завтра о 11:00 в ДК Ізотова (окупована Горлівка) пройдуть похорони дітей, які загинули в результаті вибуху міни.

Зауважимо, що кровожерна Москва вже звинуватила Україну в причетності до загибелі дітей поблизу окупованої Горлівки. У РФ порушили кримінальну справу у зв'язку з цим.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини