“Той, хто має доступ до держреєстру – цар і бог”, – потерпілі від рейдерства (пряма трансляція)

23.10.2019 10:38

Безкарність, свобода дій та підкупність державних реєстраторів призводять до рейдерських захоплень підприємств України. Про це 23 жовтня під час круглого столу розповів адвокат потерпілого власника ПАТ "Херсонбуд" Бориса Сандика Сергій Дмитрук.

Сергій Дмитрук Фото: скріншот

"Через наявну систему безкарності ми не можемо спонукати держреєстратора виконати рішення суду. Реєстраторами керують напряму рейдери. Ані кримінальні провадження, ані рішення Мін'юсту не можуть розв'язати ці проблеми, а інших способів захисту законом не передбачено. Виходить, що ми – заручники ситуації інституційної деградації органів влади", – зазначив він.

Адвокат додав, що за допомогою державних реєстраторів рейдери вчиняють постійні перереєстрації, змінюється коло набувачів та майнової частки.

"Нас постійно намагаються втягнути в судові процеси з останніми набувачами, а той, хто має доступ до держреєстру – цар і бог", – наголосив Дмитрук.

Нагадаємо, у столиці триває круглий стіл щодо боротьби з організованим рейдерством, на якому спікери запропонують механізми його вирішення.

Пряма трансляція:

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини