Тотальна фальсифікація: на Дніпропетровщині меру Жадько не вдається зупинити перевірку бюлетенів

30 жовтня, у Марганці Дніпропетровської області ТВК вирішила скасувати вибори міських голів на одній з дільниць міста через численні порушення та неможливість встановити результати перерахунку голосів. Подробиці повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу Володимир Садиков.

Pravoohoronci
Фото: СтопКор

«Сьогодні, Марганецька ТВК прийняла рішення стосовно виборів міських голів на дільниці №120731 (клуб "Вікторія"). У зв'язку з виявленими численними порушеннями та неможливістю встановити результати перерахунку голосів, вибори на цій дільниці скасовані. За роботою комісії слідкували представники ОБСЄ, які порушень в роботі комісії не виявили», – розповідає журналіст.

Кореспондент зазначив, що вчора, 29 жовтня, при перевірці бюлетенів, саме з цієї дільниці, виявили багато порушень, а пакет зі списками був залитий невідомою рідиною.

«Коли розкрили запаковані бюлетені дільниці №120731 (клуб "Вікторія") з'ясувалося наступне, що декілька корінців без відомостей і без підписів, один бюлетень без печатки ДВК. Взагалі було виявлено 10 зайвих бюлетенів. Після того, як комісія вирішила зрівняти кількість виданих бюлетенів зі списком виборців, з'ясувалося, що пакет зі списками залитий невідомою рідиною. Тому можна впевнено сказати, що вибори на цій дільниці сфальсифіковані і що саме на цій дільниці з великим відривом перемогла Жадько та її "Пропозиція"», – повідомив журналіст.

Нагадаємо, у Марганці вже п'яту добу невідомі результати після місцевих виборів. Чинний мер міста Олена Жадько вирішила отримати перемогу завдяки фальсифікаціями з бюлетенями, начебто обігнавши свого опонента аж на п'ять голосів. Вона звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із заявами аби зупинити перерахунок бюлетенів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, ЦВК визнала обраними 84 голів у 23 областях.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини