«Толерантний» тарифний протест у Львові: громада бере на контроль «Львівоблгаз»

12.01.2021 18:11

Львівська громада, обурена підвищенням тарифів на комунальні послуги, змогла «достукатись» до постачальників газу. 11 січня відбувся відкритий діалог між учасниками акції «Тарифний майдан» і представниками «Львівоблгазу». Про це повідомили представники Львівського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції».

Тарифні протести у Львові. Фото: СтопКор

Під час мітингу в рамках всеукраїнського «Тарифного майдану» до Львівського відділення акціонерного товариства «Львівгаз» прийшли кілька десятків львів'ян. Вони вимагали зниження тарифів та встановлення громадського контролю за ціноутворенням. Також люди просили пояснити, чому зросла ціна на транспортування газу.

«У Львові «Тарифний майдан» проведено толерантно: до людей вийшов  речник та представник «Львівоблгазу». Пропозиції та вимоги були занотовані представниками надавача послуг з постачання газу», - повідомляють місцеві активісти.

Учасники мітингу зазначають, що громадськість узгодила необхідність контролю за діяльністю «Львівоблгазу». Також люди вирішили самоорганізовуватись і збиратися кожного понеділка.

На відео, опублікованому в ютубі, видно, що мітинг пройшов досить спокійно. Поліція спостерігала за мирним зібранням осторонь.

«Як для Львова — слабо… Вийдемо, коли платіжки прийдуть за січень», «Чекаємо? Якби не було запізно», - коментують львів'яни протестні виступи.

Учасникам акції у Львові повідомили, що 7 лютого буде проведений з’їзд учасників усіх областей у Львові з метою узгодження всіх дій «тарифного майдану».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини