Тітушки заблокували вхід до медуніверситету в Одесі

20.07.2018 11:30

Так звана група підтримки противників чинного ректора Одеського медичного університету Валерія Запорожана заблокувала вхід до будівлі вишу та не пускає журналістів. Про це з місця подій повідомляють журналісти «СтопКору».

Серед осіб – представники так званих громадських організацій із сумнівною репутацією, які увійшли до складу комісії з МОЗу для перевірки роботи керівництва університету.

Зазначимо, що вранці молодики штурмували будівлю навчального закладу, потрощили вікна та забарикадувались у приймальні. Одній з працівниць ректорату стало зле. На місце викликали швидку допомогу та поліцію.

«До радикально налаштованих людей приєднався народний депутат Сергій Мельничук. Саме той політик, який ініціював проведення інспекції в ОНМедУ за підробленим зверненням від громадянина Індії Сінг Алакх Шарана», – передають журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, напередодні на активіста «Стоп корупції» Романа Дещенка у залі Приморського суду в Одесі напали із травматичною зброєю ті ж самі молодики. Інцидент стався під час слухання справи за позовом ректора медуніверситету проти МОЗУ через проведення комісії у навчальному закладі.

Дізнайтесь також хто та навіщо збирав “титушок” до Одеського медуніверу

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини