«Тітушки» з ДВК: у Львові члени дільничної виборчої комісії атакували спостерігача від «Стоп корупції»

21.07.2019 18:23

Чергове повідомлення про порушення виборчого процесу надійшло зі Львова: голові місцевого відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» Андрію Турці намагалися перешкодити потрапити на дільницю, незважаючи на наявність у нього посвідчення офіційного спостерігача.

Інцидент трапився на дільниці №462100 одномандатного виборчого округу №118 по вул. Скиданій у Львові, коли спостерігач від «Стоп корупції» помітив, що плакат одного з кандидатів у народні обранці – Богдана Дубневича – розміщено окремо від матеріалів решти висуванців. Невідомо, чи це було зроблено навмисно, чи просто не вистачило місця поруч із іншими, але таке розташування вирізняє діючого нардепа з-поміж когорти кандидатів.

Зазначимо, за даними попередніх соціологічних опитувань самовисуванець Дубневич є одним з двох лідерів народних симпатій у 118-му окрузі.

У 2014 році Богдан Васильович був обраний до Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка. До набуття мандату, депутат займався бізнесом, разом із братом Ярославом був засновником корпорації «КРТ» («Колійні ремонтні технології»), що займається виробництвом деталей для залізниці. У 2016 році корпорація братів Дубневичів опинилася у гучному скандалі довкола конвертаційних центрів на Львівщині.

Після вигуку голови комісії «Дівчата, нас знімають!», невстановлені особи, що назвалися членами ДВК №462100, заборонили спостерігачеві проводити відеофіксацію та намагалися виштовхнути його за межі приміщення для голосування, а також - відібрати знімальну апаратуру. Спершу вони мотивували свої дії нібито відсутністю у пана Турки посвідчення особи. Але навіть після того, як спостерігач продемонстрував паспорт, продовжили не допускати його до спортивної зали школи №20, де відбувалось голосування.

Андрій Турка - голова відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" у Львівській області

Зазначимо, що присутній на місці подій поліцейський на неправомірні дії членів комісії жодним чином не зреагував. Зрештою, голова львівського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» змушений був зателефонувати на лінію 102 і викликати оперативну групу, яка прибула за 45 хвилин.

Правоохоронцями складено відповідний протокол і прийнята заява про кримінальне правопорушення за ст. 157 ККУ - Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача.

Читайте також: День виборів на Львівщині розпочався з порушень (ФОТО, ВІДЕО)

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X