Тітушки та напади вже були, тепер дезінформація? Як суддя Чванкін воює з журналістами

29.06.2019 20:41

Київський районний суд Одеси намагається ввести в оману громадськість та авторитетні ЗМІ поширенням неправдивої інформації. Так, прес-служба суду заперечила причетність голови суду Сергія Чванкіна до нападу на знімальну групу «СтопКору» в Одесі. Відповідну заяву прес-служба суду передала зокрема «Українській правді». У такий спосіб речники суду нібито спростували інформацію у пості на Фейсбуці координатора ГО «Стоп корупції» Романа Бочкали.

Там заявили, що інформаційний портал «СтопКор» «систематично поширює недостовірну інформацію» стосовно Чванкіна та членів його родини та що рішенням Овідіопольського райсуду Одеської області від 14.12.2018 інформація, яка поширюється виданням «СтопКор», визнана недостовірною і підлягає спростуванню.

«Ми переглянули усі судові рішення, винесені 14 грудня 2018 року Овідіопольським райсудом Одеси та з’ясували, що суддя Сергій Чванкін дійсно виступав у ролі позивача, однак претензії мав до Андрія Третяка. Ця особа не має жодного відношення до ГО «Стоп корупції» чи програми журналістських розслідувань «СтопКор», зазначили у ГО «Стоп корупції».

Нагадаємо, у четвер, 27 червня, в Одесі невідомі молодики скоїли напад на автомобіль знімальної групи «Стоп корупції» і погрожували медійникам.

Журналісти проекту пов’язують напад зі своїм розслідуванням щодо зловживання службовим становищем та декларування неправдивої інформації з боку голови Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна. Незадовго до наїзду на авто знімальної групи медійники потрапили на територію елітного ЖК «Оазис», у якому суддя купив маєток вартістю у мільйон доларів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини