Тітушки Філоненка, відстороненого через скандал в оборонці, напали на активістів (ВІДЕО)

26.03.2019 15:30

Чоловіки характерної зовнішності напали на активістів місцевого осередку "Стоп корупції", які вийшли на акцію протесту проти корупційних схем з боку пана Філоненка, директора Ізюмського приладобудівного заводу. Зазначимо, що після оприлюднення корупційних схем в оборонці, Сергія Філоненка усунуто з посади.

"В нього була хороша робота! Їдьте звідси!", – з такими гаслами "тітушки" намагалися зірвати мирну акцію.

Свої дії вони мотивували ще й тим, що за часів Філоненка вони теж працювали.

Як зазначив голова Ізюмського підрозділу “Стоп корупції” Юрій Козлов, зі сторони активістів акція протесту була виключно мирною.

“Ми сьогодні опинились під серйозним пресингом тітушок. Попри агресію та погрози в нашу сторону, ми поводили себе толерантно, адже акція протесту була мирною. Нашою метою було донести працівникам заводу інформацію про злочинну діяльність їх директора. Ця акція сколихнула народ”, – сказав він.

Він також додав, що в подальшому планує зініціювати подібну акцію, але вже всеукраїнскього масштабу.

Нагадаємо, внаслідок корупціонного скандалу в оборонному комплексі, рішенням очільника Укроборонпрому директора Ізюмського приладобудівного заводу було відсторонено від посади.

Громадські активісти закидають Сергієві Філоненку тісні зв’язки з країною-агресором та неспівмірні з доходами статки. У власності подружжя Філоненків зазначено 3 автомобілі, 2 земельні ділянки, приватний будинок, 4 квартири у Харкові та 1 квартира на Південному березі окупованого Криму.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X