Тітушки ексмера Херсона Сальдо влаштували цирк в ОДА (відео)

"Ви смітник!" – саме так звертались тітушки ексмера Володимира Сальдо до журналістки "СтопКору" в стінах Херсонської ОДА, де 19 листопада проходило чергове засідання Антирейдерського штабу.

Кілька молодиків оточили знімальну групу "СтопКору" та обзивали медійників "помийкою". Потім один із чоловіків, який відрекомендувався журналістом, заявив, що тема рейдерства та корупції нікому не цікава. Дослівно – "Якщо грудей немає, взагалі нецікаво". Сам пан Сальдо у цей час стояв біля "своїх" та слухав діалог.

Зазначимо, що 19 листопада, під керівництвом голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, основним завданням якого є забезпечення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок від спроб рейдерських захоплень.

Фото: СтопКор

Під час засідання було розглянуто конкретні випадки конфліктних ситуацій, пов’язаних із використанням земель та захопленням майна, які трапились за останній час на території області.

Серед питань, що виносилися на розгляд було звернення  голови правління – генерального директора ПАТ “Херсонбуд” Сандіка Олександра Борисовича щодо незаконного захоплення майна підприємства та розгляд звернення голови правління громадської організації «Стоп корупція» Бондарчука Ігоря Борисовича щодо недопущення відчуження земельної ділянки, на якій розташований комплекс будівель та споруд пансіонату “Прибой”.

Варто додати, що за Володимиром Сальдо тягнеться шлейф із рейдерських захоплень підприємств.

Юрист “Херсонбуду” розповідає, як шляхом маніпуляцій чорних реєстраторів пансіонат з комплексом будівель раптом перейшов до рук нікому не відомого підпільного мільйонера Ромащенка. Місцеві пов’язують його саме зі скандально відомим політиком Володимиром Сальдо. Цікаво, що Ромащенко дивним чином став власником ще одного захопленого рейдерами бізнесу – “Квіти Херсона”.

Ще один випадок стався з пансіонатом “Прибой” у Залізному Порті – одне з улюблених місць відпочинку херсонських будівельників. Ще донедавна він був власністю компанії «Херсонбуд», яка звела споруду. Утім за останні 2 роки багато чого змінилось.

“Рейдерське захоплення відбулося шляхом підробки документів та сфальсифікованих реєстраційних дій, які вчинені за допомогою державних реєстраторів. Це все відбулося в протизаконний спосіб”, – зазначає адвокат родини Сандиків Сергій Дмитрук.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини