Тиснуть психологічно, погрожують фізично: “будні” викладачів Одеського медуніверситету

04.09.2018 17:10

Здійснювали психологічний тиск і погрожували фізичною розправою. У таких умовах пройшли збори наукового та педагогічного колективу Одеського медичного університету. Так звані тітушки, які зранку блокували вхід до будівлі вишу, прорвались в ректорат і намагались зірвати роботу викладачів.

Про це повідомляють активісти «Стоп корупції» з Одеси.

«Молодики спортивної статури та кримінальної зовнішності ставили представникам ректорату неадекватні запитання, поводилися агресивно та провокативно, тиснули психологічно та погрожували фізичним насиллям. Нам стало відомо, що так звані тітушки мали намір застосували силу до активістів «Стоп корупції», які були чи не єдиними представниками ЗМІ у ректораті. Проте їхні плани раптово змінились. Після словесної атаки рейдерів науковці в своїй роботі оголосили перерву. Фактично, плани рейдерів провалились. Але ми не виключаємо, що вони зроблять нові спроби, щоб зірвати і паралізувати роботу педагогічного колективу та наукового закладу», – розповіли у «Стоп корупції».

За даними представників проекту, найманці працюють на замовлення захопників влади у виші – Костянтина Аймедова та Владлени Дубініної, так званого нового ректора та проректора Одеського національного медичного університету, яких затвердили за наказом МОЗу.

«Вони вривалися два місяці, захопили силовим шляхом ректорат, поламали двері, вікна, нападали на людей. Їм сплачували Дубініна й Аймедов за їхні агресивні дії», – стверджує колишній ректор Одеського медичного університету Валерій Запорожан.

Нагадаємо, Національний медичний університет в Одесі опинився під прицілом рейдерів два місяці тому.

Виш спочатку «трусили» постійні перевірки з МОЗу, потім будівлю навчального закладу штурмом узяли так звані тітушки під керівництвом народного депутата Сергія Мельничука.

Максим Трофименко для СтопКору

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини