Тирса замість грошей – активісти “Стоп корупції” протестували біля будинку директора Фастівського лісгоспу (ФОТО)

07.03.2019 14:28

7 березня у Фастові біля будинку директора ДП "Фастівське лісове господарство" Олега Чемерського відбулась акція протесту активістів "Стоп корупції". Мітингувальники заявили про корупційні дії посадовця та закликали його припинити порушувати законодавство України й обкрадати простих громадян.

Активісти розповіли про схему, за допомогою якої державний працівник заробив свої мільйонні статки. На одній з дільниць господарства стопкорівці виявили 80 кубів зрізаної ділової деревини вартістю щонайменше 120 тисяч гривень без відповідного маркування, яка пролежала там близько 2-х місяців. А по всьому лісництву таких ділянок майже сотня.

"Якщо незаконно продати деревину з сотні таких ділянок, то пан Чемерський може придбати собі недешевий автомобіль за півтора мільйона, що він власне й зробив. Якщо ж ні, то звідки в простого державного працівника цей розкішний маєток на 450 квадратів, а також 4 автомобілі, причому 2 з них – незадекларовані?" – поставили питання спокорівці.

Будинок Олега Чемерського в Фастові

Крім того, у зверненні до Чемерського активісти заявили, що корупційні схеми покриває його найближче оточення.

"Вас посадили на цю посаду тільки для того, щоб прикривати своїх кумів. Ми знаємо, що у всіх ваших найближчих родичів та кумів є свої пилорами. Ми знаємо, що ваш батько – приватний підприємець, який займається деревиною й теж має свою пилораму. Хочемо зазначити, що пан Чемерський, перебуваючи на своїй посаді, дуже багато заробив незаконним шляхом" – наголосили вони.

Під час акції протесту активісти написали балончиком під будинком посадовця "Чемерський краде ліс", а також розсипали під парканом тирсу на знак незаконно розпилених дерев.

Сам голова лісгоспу до активістів на розмову не вийшов, на робочому місці його теж не було.

Журналістці "СтопКору" Наталі Дігтяр вдалось додзвонитись до Чемерського. У розмові він заявив, що у цей день у нього зустрітись не вийде, однак пообіцяв домовитись про візит згодом.

"Я Вам обіцяю, що ми домовимось про зустріч, тож з понеділка в робочому порядку мене набирайте і ми вийдемо на зв'язок" – сказав він.

Повну розмову слухайте тут:

Ми й надалі стежитимемо за розвитком подій у цій ситуації й інформуватимемо про це читачів.

Більше подробиць про корупційні схеми директора ДП "Фастівське лісове господарство" та його розкішне життя дивіться в сюжеті журналістки "СтопКору" Лілії Ткачук:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини