Тіньовий міністр АПК: журналісти назвали прізвище неофіційного куратора галузі

22.04.2020 12:00

Кадрове перезавантаження чи перерозподіл корупційних потоків? Замість прозорих конкурсів більшість аграрних ДП отримали тимчасових керівників, які заробляли на тіньових схемах ще за часів Януковича. Хто ж насправді стоїть за сумнівними кадровими рішеннями в агросекторі, які призводять до розкрадань у державних підприємствах? З’ясовувала Марія Гураль.

На думку експерта-політолога Ростислава Балабана, після реорганізації МінАПК та його приєднання до Міністерства розвитку економіки, у відомстві сталися не довгоочікувані зміни, а всього лише перерозподіл корупційних потоків.

Близько півсотні аграрних ДП в Україні й донині не мають легітимних керівників. І попри те, що Тимофій Милованов уже не має жодного стосунку до Мінекономрозвитку, його кадрову політику продовжує колишній заступник.

Адже Тарас Висоцький і досі працює у відомстві. Сам Тарас Миколайович ніколи й не приховував, що він — людина пана Тимофія, і саме той привів його до влади.

«Фактично після призначення Тимофія міністром, що відбулося 29 серпня, вночі він мені написав, що потрібно в Черкасах звільнятися та приїжджати пробувати подаватися на заступника. Фактично я за один день звільнився, зібрав свої речі, бо я там жив, і приїхав. І вже 2 вересня написав заяву, подав декларацію», — розповів пан Висоцький в інтерв’ю журналістам «СтопКору».

"Я за день звільнився з Черкаської ОДА, сів у машину і написав заяву про призначення заступником міністра", - Тарас Висоцький

Але це насправді лише верхівка айсберга, все найцікавіше приховане глибше. Адже у медіа вже давно можна знайти інформацію про те, що Милованов призначив Висоцького своїм заступником не просто так. А на прохання їхнього спільно знайомого Алекса Ліссітси, якого вважають тіньовим куратором аграрної галузі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини