Тимошенко зробила термінове звернення до Зеленського через повернення Росії в ПАРЄ

25.06.2019 16:16

Протягом доби президент Володимир Зеленський повинен переконати ключових лідерів Європи не повертати російську делегацію в Парламентську асамблею Ради Європи. 

Про це повідомила Юлія Тимошенко у своєму зверненні, передає "Діалог.UA".

За її словами, рішення ПАРЄ про зняття санкцій з російської делегації фактично означає провал зовнішньої дипломатії України й фіаско "нормандського формату" переговорів про досягнення миру. Вона додала, що, оскільки питання фізичного повернення російської делегації в сесійну залу відкладено ще на 24 години, у президента є час, щоб перешкодити цьому.

"Україна має добу, кожну хвилину якої потрібно використовувати для активних дипломатичних дій. Головна відповідальність зараз лягає на нового президента України", – заявила Тимошенко.

"За 24 години йому треба телефоном зв'язатися з усіма ключовими лідерами Європи та знайти аргументи й докази, які переконають їх не здійснювати цей крок", – підкреслила політик.

Крім того, вона запропонувала Зеленському скликати на термінові консультації керівників Парламенту та парламентських фракцій, уряду, МЗС, РНБО для вироблення скоординованої стратегії подальших спільних дій.

Нагадаємо, раніше Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію про зміну характеру санкції механізму, в якій запросила Росію в ПАРЄ. 25 червня українська делегація в ПАРЄ вирішила не брати участь в сесії та просить Раду розглянути питання зупинення участі України в роботі Асамблеї.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X