Тимчук розповів про можливу хіматаку Росії в Україні

Дмитро Тимчук звернув увагу на те, що у Росії активно говорять про можливу хіматаку в Україні. Він не виключив, що після слів почнуться дії. Так, він нагадав про гіркий досвід Сирії.

Новину передає "Преса України".

Координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук повідомив, що найближчим часом не виключена провокація збоку Росії із застосуванням хімічної зброї. Про це Тимчук написав на сторінці у соцмережі. За його словами, у Росії вчепилися за цю тему пропагандистські ЗМІ.

"Про цю "атаку", за дивним збігом, Москва тепер уже на рівні МЗС РФ почала верещати напередодні двох подій, які пройдуть в грудні цього року – проведення 15 грудня Об'єднавчого собору зі створення Єдиної помісної православної церкви в Україні, і розгляду 17 грудня Генеральною асамблеєю ООН проекту резолюції "Проблема мілітаризації АР Крим та міста Севастополь (Україна), а також частин Чорного та Азовського морів", – написав координатор "Інформаційного спротиву".

Тимчук нагадав, що минулого місяця у сирійському Алеппо була здійснена хіматака. Внаслідок цього близько 100 осіб постраждало. За його словами, до цієї події, а також після "російська пропаганда щосили формувала інформаційний фон про проведення хіматаки силами сирійської опозиції за допомогою Заходу".

«Таким чином, досить схоже, ми стоїмо на порозі чергової російської провокації на Донбасі – тепер із застосуванням хімічної зброї. Чи буде ця провокація здійснена, і якщо буде, то коли саме – поки не відомо (цілком можливо, що це може бути й на тлі згаданих вище подій грудня  2018, з метою "перехоплення теми" і дискредитації України)", – підсумував Тимчук.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини