Тільки з українськими документами – кордон з окупованим Кримом закрито для іноземців

29.11.2018 16:05

«Наші громадяни можуть безперешкодно перетинати лінію державного кордону, звісно дотримуючись закону. Також Держприкордонслужба особливу увагу приділяє особам, які входять до груп ризику, та поглиблено оглядає транспорт», - наголосив перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк.

Він також зазначив, що у зв’язку із введенням правого режиму воєнного стану ніяких перешкод для громадян України у перетині кордону немає. Вони, як і раніше, можуть безперешкодно перетинати кордон держави, а також контрольні пункти в’їзду-виїзду на адмінмежі із тимчасово окупованою територією АР Крим та лінію розмежування в районі проведення ООС - повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Заступник керівника установи також додав, що адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом можна перетнути винятково за українськими документами.

Прес-служба відомства підкреслює, що всі органи та підрозділи Держприкордонслужби приведені в повну бойову готовність. Основні зусилля зосереджуються на додатковому посиленні кордону та його режиму. Залучаються резерви та посилено прикордонні наряди, максимально використовуються системи висвітлення обстановки, у пунктах пропуску та контрольних пунктах в`їзду-виїзду здійснюється посилений контроль. В готовності до дій перебувають бойові резерви, Морська охорона та авіація Державної прикордонної служби України.

Фото: Держприкордонслужба

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X