Тіхановська хоче зустрітися із Зеленським і Байденом

10.04.2021 16:58

Лідер опозиції в Білорусі Світлана Тіхановська працює на тим, щоб провести зустріч з президентом США Джо Байденом і президентом України Володимиром Зеленським. Про це вона заявила під час прямого ефіру на своєму YouTube-каналі, передає "НВ".

Tihanovskaya
Фото: facebook

Вона уточнила, що на сьогодні її команда в процесі організації зустрічі з Байденом, однак через пандемію коронавірусу організувати її складно.

"Ми з Вашингтоном на зв'язку. Найбільша перешкода планованої зустрічі - коронавірус, він вносить корективи в нашу роботу", - заявила вона.

Тіхановська також розповіла, що зустріч із Зеленським обговорюється. Інших деталей вона не розкрила.

1 квітня Тіхановська заявила про готовність повторити візит до Києва.

Нагадаємо, у Білорусі 9 серпня 2020 року пройшли вибори президента, які з перших днів виборчої кампанії супроводжувалися масовими протестами проти Олександра Лукашенка, який одноосібно править країною 26 останніх років.

Після фальсифікації результатів виборів на користь Лукашенка протести продовжилися. Білоруси вимагають нових, чесних виборів і звільнення політв'язнів.

Багато протестувальників зазнали переслідувань, тисячі були затримані. Силовики застосовували проти учасників протестів світлошумові гранати, гумові кулі, водомети, жорстоко били їх. З початку протестів загинули щонайменше вісім осіб. За словами лідера опозиції Світлани Тіхановської, в кінці року протести перейшли в "підпільну боротьбу".

Світлана Тіхановська 18 березня ініціювала загальнонаціональне голосування за переговори з режимом Олександра Лукашенка за міжнародної підтримки. Переговори вже підтримали 772 тисячі осіб.

Навесні масові протести в Білорусі повинні поновитися. Перша така акція повинна була відбутися 27 березня в Мінську, але учасників протесту не вистачило для централізованої акції.

Незважаючи на це, в суботу, 27 березня, в Білорусі затримали щонайменше 245 осіб.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент прибув з візитом до Туреччини.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини