Найкращі коледжі для вступу у Кропивницькому після 9 класу

18.04.2021 17:13

Коледжі Кропивницького після 9 класу (державні) створені для того, щоб молоде покоління мало можливість отримати якісну освіту. Вони мають різні напрямки, кожне з яких має свою специфіку. Перед тим як прийняти рішення, учень повинен добре подумати про те, як він бачить своє майбутнє і яку роль він в ньому грає. Вибір напрямків, з яким хочеться пов'язати своє життя процес не з легких, він дуже відповідальний і серйозний.

Obuchenie
Фото: Facebook

У топ коледжів Кропивницького входять:

  • Кропивницьке музичне училище.

Адреса: м. Кропивницький, вул Маланюка, 4, тел.: (052) 22 41 99 0. Сайт: Кропивницький музичний фаховий коледж

  • Кропивницький медицинський коледж ім Мухіна.

Адреса: м. Кропивницький, Студентський бульвар, 16, тел.: (0522) 24 96 17. Сайт: Кіровоградський медичний фаховий коледж ім. Є.Й.Мухіна

  • Вище професійне училище №9.

Адреса: м. Кропивницький, вул. Шатило, 4, тел.: (0522) 37 11 09. Сайт: Вище професійне училище №9

Для довідки: Коледж – це навчальний заклад, в якому можна здобути середню або професійно-технічну освіту після 9 класу. У ньому основний акцент навчання ставиться не на відпрацювання практичних навичок, а на більш глибоке вивчення теорії базового та середнього рівня.

Навчання після 9 класу в коледжі відкриває перед учнями широкі перспективи, адже закінчивши його, випускник може продовжити навчання у вузі, або влаштуватися працювати за набутою спеціальністю. Деякі університети мають більш лояльні умови вступу для абітурієнтів, які закінчили їх коледж, і можуть навіть зарахувати автоматом на другий курс.

Тривалість навчання в коледжі може різнитися, але загальна тривалість становить не більше чотирьох років. Система освіти в ньому схожа з вузівським: є начитка лекцій, усні семінари та практичні заняття. Весь період навчання розбитий на семестри, в кінці яких учнів чекає сесія. Після закінчення трирічного навчання в коледжі, випускник має середню спеціальну освіту (базову). А ось для того, щоб отримати диплом середньої професійної освіти, потрібно довчитися ще один рік.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини