Терористка “Сирена” невдало пожартувала зі смертю: в “ДНР” у жалобі після того, що сталося – кадри

28.09.2018 17:19

У бойовиків "ДНР" істерика, вони називають загиблу терористку "світлою людиною" і постять в соцмережах співчуття на адресу зрадниці України та її сім'ї.

З'ясувалося, що терористка на прізвисько "Сирена" підірвалася на міні. Вона нібито везла поранених бойовиків з позицій, коли по машині сепаратистів був відкритий вогонь, передає "Діалог.UA".

Смерть "Сирени" підтвердили в терористичній "ДНР", разом з нею помер ще один терорист, а один бойовик був поранений. Терористці було 28 років, вона, за даними блогера Necro Mancer, з окупованого Донецька.

Анна Чабанова померла вчора, 27 вересня в районі населеного пункту Комінтернове чи то від обстрілу (за версією бойовиків, – ред.), чи то від підриву на міні. Відомості про терористку є в базі даних українського сайту "Миротворець".

До речі, терористка любила виставляти з собою в соцмережах різні фото. На одному з них "Сирена" вдає з себе смерть, яка тримає в руках свій незмінний атрибут – косу.

"Невдало пожартувала", – прокоментував знімок блогер, який пише під ніком IgorGirkin.

Новина про смерть терористки та її соратника викликала запеклі суперечки в соцмережі, користувачі відзначили, що на фото "Сирени" немає і натяку на те, що вона була медсестрою.

"Жодного санітарного фото я у неї не знайшов. Хоча б з санітарною сумкою, я вже не кажу про шеврон з хрестом і т.д. До 9-ки була в роті у "Ольхона", старі фотки з "Рязанню", "Ну що, показала "фак" пальчиком? А зважила б на те, що там написано, живою була б", "Планета чистішою стане", – пишуть в коментарях до фото.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини