Тернопільський бізнесмен Поріцький намагається через суд зам’яти справу про борг у 3 мільйони

22.09.2020 14:54

Керівник компанії ТОВ «ТЕРМОБУД-КАРКАС» Богдан Поріцький через суд намагається уникнути сплати майже трьох мільйонів гривень за товар, який купили в підприємства ТОВ «Блок Майстер Україна». Про це стало відомо після того, як потерпіла компанія звернулася до правоохоронних органів.

Termobud karkas Poritskiy
Ілюстрація: СтопКор

Зокрема, у лютому 2020 року представники ТОВ «Блок Майстер Україна» направили звернення до Генерального прокурора України, голови НП України, директора Львівського територіального управління НАБУ, прокуратури та прокурора Тернопільської області, начальника управління СБУ в Тернопільській області, начальника ГУ НП України в Тернопільській області.

У звернені зазначено, що «з часу звернення підприємства до господарського суду проти ТОВ «Блок Майстер Україна» здійснюється заздалегідь спланована та узгоджена компанія, метою якої є за допомогою правоохоронних органів змусити товариство відмовитись від позовних вимог, щодо стягнення з ТОВ «Термобуд–Каркас» безспірної заборгованості».

Цим зверненням ТОВ «Блок Майстер Україна» просило вжити заходів для ретельної перевірки інформації та виконання відповідних заходів з приводу дій слідчого старшого лейтенанта поліції Ю.Сивака слідчого відділу Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області.

Утім, за результатом розгляду звернень, порушень у службової діяльності старшого лейтенанта поліції Ю.Сивака слідчого відділу Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області не встановлено.

За даними представників потерпілої компанії, саме Сивак подавав клопотання щодо винесення ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів ТОВ «Блок Майстер Україна». Враховуючи ті обставини, що слідчий старший лейтенант поліції Сивак Ю.М. на судове засідання не з’явився – у задоволенні клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів підприємства було відмовлено. Керівником Ю.Сивака є О.Поляк.

Bohdan Poritskiy
Богдан Поріцький

Відомо, що це не єдиний випадок, коли компанія пана Поріцького намагається «зам’яти» борги. Зокрема, підприємство судиться також із банком «Радабанк» та фірмою «Солді і Ко».

Наразі правозахисники ГО «Стоп корупції» перебувають у місті Тернопіль задля з’ясування обставин, а також перевірки інформації щодо можливої заангажованості суддів та працівників поліції у справах.

Ternopil policiya
Активісти спілкуються з керівником ГУ НП в Тернопільській області Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини