Тележурналіст Ігор Чайка став мером Ковеля

31.10.2020 12:59

Ковельська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів голови Ковельської ОТГ й озвучила ім'я переможця – ним став тележурналіст Ігор Чайка ("За майбутнє"). Він випередив свого найближчого конкурента, Олега Унігу від "Слуги народу", на 84 голоси. Про це повідомляє "ВолиньPost" з посиланням на голову комісії Олександру Кузьмич.

Chaika
Фото: 12kanal.com

За її словами, новим очільником Ковеля, що у Волинській області, став тележурналіст Ігор Чайка (партія "За майбутнє"), який із невеликим відривом переміг Олега Унігу ("Слуга народу").

Згідно з результатами підрахунку, Чайка отримав 3019 голосів виборців, тоді як Уніга – 2935. Різниця між двома кандидатами становила 84 голоси.

Відомо, що загалом за кандидатів на пост міського голови Ковеля проголосували 18 560 людей, але 368 бюлетенів визнали недійсними. На відповідну посаду було 15 претендентів, передає "112.ua".

Ігорю Чайці 59 років. Він закінчив театральне відділення Харківського інституту мистецтв. Працював у Чернігові й Києві: журналіст на державних і приватних радіо- і телеканалах, редактор, автор та ведучий програм, режисер, продюсер документальних фільмів і телевізійних проектів.

Згідно з даними відкритих джерел, Чайка є продюсером і режисером на студії "TIME PRODUCTION" (Київ), керівником ГО "Студія медіа-проектів "Вартові демократії".

Нагадаємо, результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів мають бути встановлені не пізніше ніж на дванадцятий день після дня голосування, тобто до 6 листопада 2020 року включно.

Напередодні Центральна виборча комісія оприлюднила нові дані про вибори на посади мерів, сільських і селищних голів, яких всього по Україні 1421.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Дніпропетровщині меру Жадько не вдається зупинити перевірку бюлетенів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини