Телеканалу “UATV” знову надали ліцензію

06.03.2020 15:02

У п'ятницю, 6 березня, Нацрада видала ліцензію Мультимедійній платформі іномовлення України на супутниковий канал "UATV".

Супутникова ліцензія строком на 10 років, територія розповсюдження – країни Європи в межах зони впевненого прийому, оператор комунікацій – "Космонова", супутниковий ретранслятор – Hotbird-13С.

Юрист Мультимедійної платформи іномовлення України нагадав, що 2 березня ліцензія каналу "UATV" була переоформлена на канал для тимчасово окупованих територій "Дім", тому тепер потрібна нова ліцензія для розповсюдження каналу "UATV".

"Це будуть два окремих сигнали. Один – для територій з особливим режимом мовлення, інший – для продовження мовлення з логотипом UA", – сказав він, передає "Детектор медіа".

Нагадаємо, 12 січня телеканал іномовлення України "UATV" припинив мовлення в прямому ефірі, з 13 січня програми виходять у запису. Планувалося, що 15 лютого замість "UATV" має розпочати мовлення новий державний розважально-інформаційний канал для тимчасово окупованих територій, який мовитиме українською та російською мовами та показуватиме розважальний контент виробництва українських медіагруп і власні новини. Пізніше міністр Володимир Бородянський повідомив, що новий канал розпочне мовлення 1 березня. 1 березня канал «Дім» почав мовлення в ефірі на територіях, що межують із тимчасово окупованими територіями.

6 лютого Нацрада анулювала ліцензії Мультимедійної платформи іномовлення України на супутникове мовлення каналу "UATV" закордон. У платформи залишилася одна ліцензія на мовлення через супутники Hotbird-13С і Turksat. 2 березня Нацрада переоформила цю ліцензію "UATV" на канал «Дім», вилучивши з неї супутник Hotbird-13С і залишивши один Turksat.

При цьому Міністерство культури, молоді та спорту заявило, що переговори із Суспільним мовником та "Укрінформом" щодо створення нової платформи іномовлення.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X