Тазик замість оголошення: як у ВККСУ повідомили про відкладення розгляду справи скандального судді Чванкіна (ФОТО)

14.06.2019 14:15

14 червня у ВККСУ мали розглянути питання щодо переатестації скандального голови Київського суду Одеси Сергія Чванкіна та інших суддів. Але засідання перенесли на 24 червня. Про це з місця події повідомила журналіст "СтопКору" Ася Шевченко.

Інформацію підтвердив і член ради доброчесності Роман Маселко на сторінці у Facebook.

"Засідання ВККСУ не буде. Головуюча Валентина Устименко сказала, що про це є оголошення на залі засідання. Але там жодного оголошення не було, лише тазик", – написав він і додав фото.

Фото: Facebook Roman Maselko

Зазначимо, що в цей день під будівлею ВККСУ відбулась видовищна акція протесту. Люди виступали з вимогою ухвалити справедливе рішення у справі судді-корупціонера Чванкіна.

До протестуючих також виходив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков, щоб відповісти на запитання учасників мітингу та журналістів.

Він зазначив, що рішення щодо розгляду справи залежить від того, проведуть пленарне засідання чи ні.

"Якщо комісія вирішить проводити пленарне засідання, то справу щодо переатестації голови Київського суду Одеси Сергія Чванкіна переглянуть. Якщо не буде пленарного засідання сьогодні по Чванкіну, а також по інших суддях, то ні. Рішення про проведення пленарного засідання буде оголошене", – зазначив він, перш ніж стало відомо про те, що засідання не буде.

Козьяков також додав, що давати пояснення щодо коштовного майна судді Чванкіна (будинку вартістю приблизно в мільйон доларів) він буде.

"Я зараз не візьмусь пояснювати, я можу тільки про свою квартиру дати пояснення. Щодо ціни – надавати такі пояснення зобов'язаний Чванкін", – наголосив очільник ВККСУ.

Читайте також: "Під ВККСУ палять фаєри: сьогодні комісія має переглянути справу судді Чванкіна".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини