Таємниці переможиці конкурсу на посаду до ВАКС – реальні приховані доходи

09.07.2019 16:25

Переможниця конкурсу на посаду заступника керівника Вищого антикорупційного суду Оксана Літвінова незаконно нараховувала собі величезні премії. Окрім того, жінка приховує відомості про майно свого чоловіка. Таку заяву розмістила у себе на сайті ГО «Центр протидії корупції».

За джерелами ЦПК, під час перебування на посаді керівника Апеляційного суду Київської області Літвінова нагороджувала себе та свою заступницю Оксану Зельдич преміями до 400%. До того ж, скромні винагороди у розмірі 25-50% отримували й помічники.

Також ЦПК повідомляє про регулярне недостовірне декларування потенційною заступницею у ВАС сімейних доходів. Зокрема, Літвінова не зазначила в електронній декларації за 2018 рік адвокатське бюро «Літвінова», власник та директор якого є її чоловік. Не зазначена інформація і про його доходи. А у деклараціях за попередні роки відсутні відомості про автівки та кредитні договори сім’ї.

Членкиня правління Центру протидії корупції Олена Щербань стверджує, що Національне бюро з питань запобігання корупції мало перевірити декларацію Літвінової після її перемоги у конкурсі. «Наразі невідомо, чи НАЗК знайшло порушення, однак цей орган уже давно себе дискредитував через те, що закривав очі на грубі порушення в деклараціях топ-чиновників. Встановлені НАЗК порушення могли б не допустити Літвінову до цієї відповідальної в Антикорсуді посади", - заявила Щербань.

За інформацією ЦПК, зараз кандидатка на ключову посаду до ВАС Літвінова проходить спеціальну перевірку.

Раніше щодо голови апарату Апеляційного суду Київської області Оксани Літвінової уже здійснювали дисциплінарне провадження через неналежне виконання нею посадових обов’язків.

Читайте також: «Кримінальна відповідальність вартістю у 7 млн грн: на Укрзалізниці знову «нагріли руки».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини