До таємниць «Нафтогазу» допустили адвоката, який зливав дані клієнтів і «нагрів» державу на десятки мільйонів

04.12.2019 12:00

Шість мільйонів гривень – саме такою є ціна вітчизняної енергетичної незалежності. Чому іноземна компанія вдруге поспіль стає постачальником юридичних послуг для українського «Нафтогазу»? І чому в роботу Наглядової ради стратегічно важливого підприємства може втручатись скандально відомий адвокат із сумнівними зв’язками? Розслідувала Альона Середа.

Зауважимо, що у керівника українського офісу ТОВ «Кінстеллар», Костянтина Лікарчука, у переліку об’єктів, з якими він працював, є «Нафтогаз», та водночас у жодного з працівників угорського «Кінстеллар», який і виграв тендер, такої інформації немає.

Та у чому полягає небезпека від такого «консультанта»? Мабуть, найголовніше, що міжнародний юрист, яким себе позиціонує сам Лікарчук, був позбавлений права працювати адвокатом протягом року.

Адже він порушував присягу та розголошував дані своїх клієнтів. Досить примітний факт, враховуючи, що він працював з «Нафтогазом».

Крім того, пан Лікарчук представляв інтереси рейдерів у гучній справі із захоплення «Росток Холдингу», та наостанок за декілька місяців роботи на посаді заступника голови Державної фіскальної служби завдав державі багатомільйонних збитків і з ганьбою був звільнений.

Костянтину Лікарчуку вже не вперше закидають порушення адвокатської етики Фото: СтопКор

Тому журналісти вирішили поспілкуватись з ним особисто і, маючи його мобільний номер телефону, спробували отримати коментар.

Утім, пан Костянтин, почувши, що буде йтися про «Кінстеллар», просто кинув слухавку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини