Тарифи на газ можуть знизити до 3 гривень

05.02.2021 23:52

В Україні можуть знизити тарифи на газ для побутових споживачів до 3 гривень за кубометр. У парламенті зареєстрований законопроект, який передбачає кардинально новий принцип розподілу газових ресурсів і ціноутворення на газ. Про це повідомляє "Today.ua".

Gaz
Фото: volynnews

Законопроект №4680, запропонований групою народних депутатів, передбачає резервування для населення і продаж йому газу власного, українського, видобутку. Його вартість набагато нижча за вартість того газу, який надходить до нас по реверсу із Європи. Таким чином, населення, а також підприємства теплокомуненерго можуть отримувати газ за низькою вартістю.

Автори законопроекту пропонують продавати газ населенню без посередників, а також обмежити рентабельність видобувного підприємства до 30%. Завдяки таким заходам, переконані народні депутати, можна буде знизити тарифи на газ і на опалення в платіжках українців вдвічі.

Кубометр газу коштуватиме для нас, споживачів, трохи більше 3 гривень, тоді як зараз, за регульованою ціною, встановленою Кабміном, вартість кубометра газу дорівнює 6,99.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, міжнародна гуманітарна допомога надійшла до військових госпіталів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини