Тарифи на електроенергію можуть зрости

18.01.2020 23:40

Укренерго підвищив тарифи на подачу електроенергії магістральними мережами майже на сорок гривень. Це може стати причиною підвищення цін і для звичайних українців.

Тарифи на електрику для жителів України можуть піднятися на цілих 25%. Також стало відомо, що вже з перших днів цього року ціна на розподіл електроенергії для обласних енергетичних постачальників зросла на тридцять копійок. Це пов'язано з тим, що Укренерго потрібно виплачувати «зелені» тарифи.

Також на ціну вплине зростання цін на ринку на добу вперед - з початку року таке зростання склало більше 11% або 16 копійок, передає "Новий Формат" посилаючись на видання «Українська правда».

Але це далеко не всі зміни у комунальних тарифах, які чекають українців у новому році. Уже з цього місяця змінилися ціни на газ, опалення та гарячу воду. Як в уряді і обіцяли, вартість знизили. Однак українці не надто відчують ці зміни і оцінять дану економію, оскільки в місяць вони будуть економити всього пару десятків гривень. У рік така економія складе у середньому всього триста гривень. З урахуванням цін на продукти харчування, медицину, розваги тощо, така економія абсолютно не відчутна і не резонна.

Поки що в уряді не анонсують інших масштабних змін у ціновій політиці комунальних тарифах для українців.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини