Там відпочивають російські олігархи: ЗМІ виявили приховану віллу Зеленського – відео

28.03.2019 14:34

Кандидат в президенти Володимир Зеленський не додав до своєї декларації 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі.

Про це повідомляють журналісти "Слідство.Інфо".

27 березня кандидат в президенти Володимир Зеленський відреагував на заклик Святослава Вакарчука голосувати "не по приколу". Відзначається, що в місті Форте-дей-Мармі в Італії розташована нерухомість таких відомих олігархів, як Роман Абрамович, Олег Дерипаска і членів сім'ї покійного президента РФ Бориса Єльцина.

Журналісти запевняють, вони зробили запит до прес-служби Зеленського з приводу цієї нерухомості, але там відповіли, що все майно Володимира знаходиться в декларації.

ЗМІ вдалося навіть знайти фото, на якому Зеленський красується на тлі маленького міста в Італії, однак їм не вдалося визначити, чи є це Форте-дей-Мармі.

Згідно з документами, отриманими "Слідством.Інфо", у 2017 році італійська фірма San Tommaso SRL, задекларована Зеленським, придбала 15-кімнатний будинок в тосканському містечку Форте-дей-Мармі. За нього італійська фірма заплатила 3,8 мільйона євро.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини