«Так можна спілкуватись тільки в бані» – Стефанчук про сексистський скандал

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає скандальне спілкування в Миколаєві голови партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка та голови однойменної фракції Давида Арахамії недопустимим або допустимим "десь у бані".

Фото: «Слуга народу»

"Я не схвалюю цього. Я про це говорив і Олександру. Просто сталося так, що набуло оголосу, скажемо так, спілкування між хлопцями, яке не допустиме або допустиме десь у бані, де можна переговорити, поспілкуватися про все. Ну, так сталося.

Але для мене важливо, що Олександр відразу знайшов у собі мужність вийти і відразу вибачитися",  заявив Стефанчук в інтерв'ю Радіо Свобода

На зауваження журналіста, що Корнієнко спочатку заявляв, що запис змонтовано, Стефанчук зазначив, що "не відслідковує дуже детально" цю ситуацію. Однак, за його словами, Корнієнко – "дуже порядна людина".

"І, знаєте, хто без гріха – хай кине камінь. Але важливо не в тому, що ти не повинен робити помилок, ти повинен робити висновки зі своїх помилок. Я дуже глибоко переконаний, що і Давид, і Олександр зроблять висновки зі своїх помилок", підкреслив Стефанчук

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини