«Та що ж ви так дістаєте?!» — «мороз» Криклія від журналістів показали на всю країну (відео)

18.05.2020 14:25

Знімальна група «СтопКору» з'їздила до Одеської області, щоб поспілкуватися з міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм. Однак посадовець, зрозумівши, що зручних для нього питань не буде, вирішив «морознути» журналістів.

Ілюстрація: СтопКор

Відповідні кадри опублікували на сторінці «Стоп корупції» у Facebook.

На відео видно, як Криклій бачить журналістку та гучно каже «Та що ж ви так дістаєте».

Зазначимо, що журналісти їздили за міністром весь день. Із чотирьох локацій вдалося поспілкуватись лише на першій.

«У нас давно вже виникло чимало різних запитань до міністра Криклія — і про УДП, і про АМПУ, і про його декларацію. Але всі наші спроби поспілкуватися з ним у Києві закінчилися нічим. Тому ми вирішили поїхати за паном міністром у його робочій поїздці до Одеської області. Під час цього візиту було декілька локацій, які він відвідував: і будівництво мосту через Хаджибейський лиман, і аеропорт «Одеса», і нарада в АМПУ, і порт «Південний», — розповів журналіст Кирило Вольний.

Крім того, трапився і курйоз. Знімальна група «СтопКору» зафіксувала на відео, як кортеж Владислава Криклія порушив правила дорожнього руху.

У рамках поїздки активісти «Стоп корупції» також встигли провести перфоманс та вручили міністру інфраструктури подарунок у вигляді м‘якої іграшки хом‘яка, яка вміє повторювати слова.

«Щоб він поставив його на своєму робочому столі та не забував про УДП, яким зараз керує його ставленик Олексій Хомяков», — наголосили активісти.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини