«Сюрприз» із Шулявки: Давтян і Спасибко шоковані рішенням про своє звільнення

Швидка реакція: вже за кілька днів після виходу розслідування «СтопКору» про Шулявський міст Віталій Кличко звільнив двох профільних заступників. Проте чому самі Спасибко і Давтян дізнались про своє звільнення зі ЗМІ та вважають, що мер поставив свої інтереси вище за інших? І хто все-таки має відповісти за Шулявський – спробувала довідатись Альона Середа.

Редакція «СтопКору» навіть не сподівалася, що наступного дня після ефіру нашого розслідування, в якому журналісти показали незаконність будівництва Шулявської розв’язки та схему, за якою мали віджати державну землю машинобудівного заводу, Віталій Кличко звільнить відразу двох заступників.

Причому судячи з повідомлень на особистих сторінках, ані Дмитро Давтян, ані Олександр Спасибко цього не очікували.

«І буквально ранком понеділка про своє звільнення, як про вирішене вже питання, дізнаюся з трансляції брифінгу керівника одночасно з усіма провідними ЗМІ країни. Відверто шокований!», – повідомив пан Спасибко.

«Пан Кличко на пресконференції заявив, що я написав заяву про звільнення з посади заступника голови КМДА. З етичних міркувань критикувати не буду. Скажу лише, що заяву я не писав, писати не збираюся, а про це дізнався з новин», – прокоментував пан Давтян.

Причиною таких рішучих дій столичного керманича стало незадоволення роботою заступників

«Є виклики, які долаються темпами, які не задовольняють ні киян, ні мене як мера столиці», – заявив пан Кличко.

Для тих, хто не так добре, як ми, знає всіх чиновників та корупціонерів, нагадаємо. Дмитро Давтян з 2017 року працював заступником міського голови з питань транспортної інфраструктури столиці. І саме він був одним з фігурантів нашого розслідування та не побачив порушень в тендері, який взув без перебільшення всю столицю та її мешканців. І навіть розслідування Антимонопольного комітету України, яке довело протилежне, не стало вагомим аргументом для пана Давтяна.

Другий звільнений заступник, пан Спасибко, теж відповідав за будівництво у столиці. І в інтерв’ю неодноразово запевняв, що автівки Шулявським мостом ганятимуть ще до 1 січня 2019 року.

Проте наразі від коментарів на камеру обидва чиновники відмовляються.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини