Ситуація з коронавірусом у Польщі продовжує погіршуватися

03.03.2021 17:35

Уряд Польщі на фоні наростання третьої хвилі епідемії коронавірусу прийняв рішення відновити роботу створених в країні минулого літа тимчасових лікарень для хворих COVID-19. Про це повідомив в середу на прес-конференції міністр охорони здоров’я республіки Адам Нєдзельській, пише "УНН" з посиланням на "TVN24".

Polska granitsa
Фото: osh.by

"Ми маємо справу зі стійкою тенденцією зростання (захворюваності)", — сказав він.

"Все це починає впливати на лікарняну інфраструктуру", — зазначив міністр, підкресливши, що в середу вже було зайнято на 2 тис. більше лікарняних ліжок в порівнянні з минулим тижнем.

"Сьогодні на засіданні кризового штабу під керівництвом прем’єр-міністра Матеуша Моравєцкого було прийнято рішення запустити тимчасові госпіталі в дев’яти воєводствах", — вказав Нєдзельській.

За його словами, наявність цієї інфраструктури показує, наскільки краще країна підготовлена до чергової хвилі.

"Два-три дні, і можна приймати пацієнтів", — зазначив він.

"Статистичні дані показують, що необхідність в цьому є", — підкреслив глава відомства.

У лютому добовий приріст нових випадків зараження коронавірусом у Польщі рідко перевищував рівень в 7 тис. нових хворих. Однак, в останні дні крива захворюваності знову пішла вгору. За підсумками останньої доби МОЗ повідомило про 15 698 нових хворих і про 309 летальні випадки. Всього починаючи з 4 березня минулого року, коли в республіці було виявлено перший випадок інфікування коронавірусом, ним заразилися 1 735 406 осіб, померло 44 360, одужали 1 441 479. За весь час епідемії в Польщі було зроблено понад 10 млн тестів на коронавірус.

Пацієнтів з коронавірусом у польських лікарнях зараз близько 15,5 тис., 1 583 з них підключені до апаратів штучної вентиляції легенів. Більш 194 тис. осіб перебувають на карантині. На даний момент в країні є в цілому 26,4 тис. ліжок для ковідних хворих і 2,5 тис. апаратів ШВЛ.

Згідно зі статистикою ВООЗ — у Польщі 1 719 708 випадків захворювання, 44 008 людей загинули.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Євросоюз готується за кілька місяців ввести COVID-паспорти.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини