Силовики депортували проросійського провокатора з Німеччини

28.08.2020 15:54

Співробітники Служби безпеки України і поліція депортували з країни і заборонили в'їзд на 3 роки громадянину Німеччини Денису Барону, який роздавав гроші у центрі Львова, сіяв ворожнечу на релігійному ґрунті та закликав до об'єднання України з Росією і Білоруссю.

SBU
Фото: novynarnia.com

Чоловік називав себе «посланником Бога», а раніше займався провокаціями у ФРН, де агітував за вихід із ЄС і НАТО.

"Спочатку він позиціював себе, як пастор невизнаної релігійної організації, проводив на Львівщині заходи. Сприяв і вчиняв дії спрямовані на посилення серед певних груп населення настроїв, які призводили до почуття ворожнечі та релігійного розпалу", – повідомила речниця СБУ Львівської області Роксолана Яворська виданню "ZAXID.NET".

Відомо, що 23-24 серпня Барон роздавав гроші жителям Львову, вказуючи, що сучасна церква їх забирає, а він як посланник Господа віддає. Він називав себе мільярдером і говорив, що прибув до України, щоб допомогти людям, передає "UA.NEWS".

У Німеччині провокатор влаштовував патріотичні заходи і закликав до революції, стверджував, що «Європа хоче купити Україну, щоб зробити людей рабами», і зізнавався у прихильності до Путіна.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X