Силове протистояння або медійність: Одарченко назвала способи боротьби з рейдерством

03.09.2020 20:15

Медійність – один із найкращих способів протидії рейдерам, які захоплюють українські підприємства. Про це 3 вересня в медіацентрі «СтопКор» під час засідання круглого столу на тему «Антирейдерська міжвідомча рада з захисту бізнесу при Президентові України: пропозиції щодо механізму і регламенту роботи» заявила громадська та політична діячка Катерина Одарченко.

Odarchenko
Катерина Одарченко Фото: СтопКор

«Які методи ефективні в боротьбі з рейдерством? Причини рейдерства різні. У когось конфлікти через неправильно оформлені документи, у когось через АРМУ продали їхнє майно та вони називають це рейдерством, у когось захоплюють підприємство за допомогою сили. Ефективними методами, як тут вже сказали, є або силове протистояння рейдерам, або ж медійне висвітлення цієї проблеми», – наголосила вона.

Одарченко також нагадала, що в Україні й досі не існує «цивілізованого» закону про лобіювання.

«Чому корисні дорадчі органи як спосіб діалогу? Ми 6 років боремось за цивілізований закон про лобіювання. Обговорювали декілька законопроєктів, вносили тексти. Лобіювання – це про діалог між стейкхолдерами. Їх потрібно об'єднувати в бізнес. Це не має бути так, що підприємець лише під себе підлаштував діалог та розв'язав свою проблему, а потім перестає фінансувати цю діяльність.

Органи, які є дорадчими чи громадськими радами, – неідеальні, бо переростають у неконструктивні, але принаймні збирають тих стейкхолдерів, які готові говорити про це», – додала вона.

Нагадаємо, сьогодні у медіацентрі «СтопКору» представники бізнесу, громадських організацій, народні депутати та можновладці обговорювали перспективу створення Антирейдерської міжвідомчої ради із захисту бізнесу при Президентові України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини