«Своїм все, ворогам закон» – як політики «відмазують» відвертий кримінал

"СтопКор" продовжує вивчати приватне листування народного депутата Андрія Денисенка, яке потрапило до мережі. Нагадаємо, скріншоти цього листування оприлюднило видання Вибір.Медіа. Репліки депутата виділено білим кольором, репліки його співрозмовника – зеленим.

Після детального вивчення листування Андрія Денисенка з Дмитром Погребовим (за якого видавав себе пранкер) не залишається сумнівів, під яким «соусом» виникла ця «дружба».

Нагадаємо, Дмитро Погребов, за якого вдає себе пранкер, відомий у медіа персонаж, екс-заступник мера Дніпра Бориса Філатова. Проте у 2017 році отримав проблеми із законом – дружина пана Погребова провернула багатомільйонну аферу з кредитними грішми, за цим фактом було заведено кримінальну справу, частина майна подружжя була заарештована. Після цього Дмитро Погребов разом із родиною ховається від правосуддя у Європі.

Тож цілком логічно, що уся ця «дружня підтримка» має під собою цілком ринкові відносини – ти мені, я тобі. Я (тобто Погребов) – тобі (Денисенку) «Борю у трусиках», ти (Денисенко) мені – закриття кримінальних справ.

Бо, по-перше, для Денисенка це вже не вперше. Як випливає з листування, нібито достеменно знаючи, що обвинувачення проти Корбана мають під собою підґрунтя – ба більше, маючи цьому документальні підтвердження – у 2015 році «витяг» його «разом з Оксаною». Зазначимо, Оксана Томчук є правою рукою Андрія Денисенка та керівником ДФС у Дніпропетровській області.

А, по-друге, яке природно випливає з першого, для цього є всі необхідне – зв’язки, досвід й, головне, внутрішня готовність працювати будь з ким, хоча б і з відвертим криміналом.

Як ми вже повідомляли, по ходу листування з’ясовано, що Андрій Сергійович не гидує приймати, а отже й надавати, допомогу таким одіозним та відомим у кримінальних колах особистостям, як брати Дубинські, Алік «Нарик», Михайло Кошляк.

Ба більше – Михайло Кошляк, відомий як голова силового блоку групи «Приват», якого вважають причетним до різних незаконних силових дій – «хороша людина, слово тримає». Ну, і як не «вписатися», коли у його людей «кіоски віджимають» – тим більше, що хороша людина Кошляк ще й «добро пам’ятає».

А от Алік «Нарик» – відомий кримінальний авторитет Олександр Налекрешвілі (Петровський), голова одного з найбільших організованих злочинних угрупувань України, за сумісництвом є ще й родичем Андрія Павелка. Зі свого боку, нардеп Андрй Павелко, голова ФФУ, відзначився у низці корупційних скандалів, наразі ним заціавилося НАЗК. До того ж політолог Олексій Красноперов стверджує, що саме Павелко взимку 2013-2014 допомагав тодішньому очільнику Дніпропетровщини Вілкулу завозити «тітушок» у Київ та Дніпро. Так-так, тому самому Вілкулу, за зв’язок із котрим Андрій Денисенко мріє розіп’яти Бориса Філатова.

До того ж, Олександра Петровського тісно пов’язують із групою «Приват» Ігоря Коломойського. Питання, які група не могла вирішити у судах, вирішували традиційними для Дніпра кримінальними методами. Ці питання й входили до зони відповідальності Аліка.

Тому не дивно, що фінансування Андрій Денисенко, як подейкують, відомий на малій батьківщині на прізвисько «Андрій сто рублів», шукає саме у Женеві. У Ігоря Коломойського, який його «не кидав жодного разу».

Утім, усе це, мабуть, найкраще ілюструє дивні викрутаси та «розтяжки» українських політиків. І найстрашніше, що для них немає різниці, за кого ти «топив» вчора, головне – досягти своєї мети сьогодні – «завчасно зрадити, значить, передбачити».


Читайте також:
Частина перша : “Розіп’яти Борю в трусиках” – у мережу виклали приватне листування нардепа Денисенка
Частина друга: фейки для Банкової та “злив” інформації у БЮТ - "СтопКор" продовжує досліджувати листування Денисенка

Зазначимо, що у будь-який момент готові надати Андрію Денисенку можливість прокоментувати ситуацію та опублікувати його точку зору. Проте наразі спілкування із журналістами пан Андрій уникає.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини